Müzik Yapım 64 kanal mix masası, yüksek düzeyli teknik donanım, canlı kayıt stüdyosu, dublaj stüdyosu ve A-dat digital kayıt bulunmaktadır. Yapım ekibimiz; film müziği, jazz kompozisyon, müzik prodüksiyon ve ses mühendisliği branşlarında dereceler almış müzik adamları ve teknik personelden oluşmaktadır. Cartoon Ses Stüdyosunda tanınmış  televizyon dizilerinin müzikleri, sanatçı ve grupların albüm çalışmaları, belgesel müzikleri, multimedia CD müzikleri, çizgi film müzikleri ve sayısız dublaj-seslendirme yapılmıştır. Çalışmalarınıza özel beste yapımı, müzik aranje-düzenleme, doğal enstruman kayıtları, digital sound efectler ve komple prodüksiyon çözümleri bulabilirsiniz.

 

Dublaj Yapım Türkiye'nin tanınmış dublaj sanatçılarından oluşan, kapsamlı ses kadrosu. Aradığınız her türlü karakteristik sesi ve ses rengini bulabilme imkanına sahipsiniz. Tanıtım filminden haber sunumuna, çizgi film 'den  sinema ve dizi filme, belgeselden reklam filmine kadar her türlü çalışmanızda ses kadromuzdan yararlanma imkanına sahipsiniz.

Türkçe ve yabancı dillerdeki seslendirme ihtiyaçlarınızı, mükemmel kayıt imkanlarına sahip olan dublaj stüdyomuzda uygun fiyat seçenekleri ile karşılayabilirsiniz.

 

Ses örneklerimizi dinlemek için resme tıklayınız

 

Müzik çalışmalarımızı dinlemek için resme tıklayınız

 

Şirketimizin ses kadrosunda yer almak  için; isim, yaş, adres, telefon vb.  kişisel bilgilerinizle birlikte ses örneklerinizi aşağıdaki linke tıklayarak bize ulaştırınız. dublaj@cartoononlines.com

 

  Ana Sayfa            

Çırağan Caddesi No 7/ 5 Beşiktaş İstanbul     Telefon:  0216. 545 75 61      email:  admin@cartoononlines.com

CD-ROM Tasarım - CD , VCD  ve DVD çoğaltım - 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon - Film Yapım ve Montaj

Müzik Yapım , Seslendirme ve Dublaj - Çizgi Film Yapım - Oyun Yapım - Dergi Reklam ve Grafik Tasarım - Web Tasarım

 Fotograf Çekimi - Mimari Tasarım ve Perspektif - Endüstriyel Tasarım - Fuar Stand Tasarım - Tanıtım - Organizasyon 

 

 

Deutsch

English

Türkçe

Française

العربية