Resimleme ihtiyaçlarınızda, uluslararası çizer ve animasyon takımımızdan destek alabilirsiniz.

 

Kitap resimleme, web sitesi görsel çalışmaları, reklam, afiş, broşür ve katalog resimlendirme çalışmaları ile işinizin kalitesini ve görsel zenginliğini artırabilirsiniz.

 

Suluboya, yağlıboya ve diğer tüm resimleme teknikleri mükemmel olarak eğitimli ekibimizce başarı ile kullanılmakta olup, arzu edildiği takdirde dijital ortamda resimleme çalışmaları da yapılmakta ve baskıya hazır hale getirilmektedir.

 

Örnekler için tıklayınız

 

 

 

İllüstrasyon kullanılması gereken basılı reklam veya hareketli tanıtım filmlerinizde illüstrasyonlar kullanarak işinizin etkinliğini ve anlatım gücünü artırabilirsiniz.

 

Gerçek olay ve öğelerin grafik illüstrasyonlarla  anlatılması, genelde hedef kitlenizin anlam dünyasına en güçlü ulaşım yoludur.

 

Talebinize bağlı olarak kartvizitten, fuar panosu, duvar ve dış cephe ebadlarına kadar her boyuttaki tanıtım medyanıza renk katılabilir.

 

Bu etkin yöntemi ülkemizde en iyi uygulayan illüstrasayon ekimiz, tüm creatif fikirleri ve sanatsal başarıları  ile size yardımcı olmaya hazırdır. 

 

Örnekler için tıklayınız

 

 

 

Tasarım çalışmalarımız, her türlü basılı medyada kullanabileceğiniz görsel tasarımlardır

Dergi ve gazete reklamlarınızın, katalog, broşür, bülten ve şirket tanıtım dosyalarınızın matbaa öncesi tüm tasarımları, grafik dizayn ekibimizce hazırlanmaktadır.

Şirketinizin veya ürünlerinizin tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin önemi, grafik dizayn ekimizce son derece iyi bilinmekte ve başarıyla uygulanmaktadır.

Reklam ve grafiksel tasarım konusunda yalnız uygulama değil, kreatif ajans desteği de tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

 

 

 

Çırağan Caddesi No 7/ 5 Beşiktaş İstanbul     Telefon:  0216. 545 75 61      email:  admin@cartoononlines.com

CD-ROM Tasarım - CD , VCD  ve DVD çoğaltım - 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon - Film Yapım ve Montaj

Müzik Yapım , Seslendirme ve Dublaj - Çizgi Film Yapım - Oyun Yapım - Dergi Reklam ve Grafik Tasarım - Web Tasarım

 Fotograf Çekimi - Mimari Tasarım ve Perspektif - Endüstriyel Tasarım - Fuar Stand Tasarım - Tanıtım - Organizasyon 

 

 

Deutsch

English

Türkçe

Française

العربية